KOULURATAHARJOITUS 18.1.2020, lähtöjärjestys

OULU-RIDERS RY:N SENIORIJAOSTON JÄRJESTÄMÄ

KOULURATAHARJOITUS 18.1.2020

Tiedoksi harjoitukseen tulijoille!

Pysäköinti: Hevoskuljetusautot voi parkkeerata Ratsukankaan parkkipaikalle.

Verryttely: Varsinainen verryttelyalue on Ratsukankaan maneesissa, ja odotusalueella Saaran maneesissa saa olla 3 ratsukkoa kerrallaan. Maneesien välillä on radioyhteys.

Raippa vai kannukset? Jompi-kumpi, mutta kumpikaan ei ole pakollinen varuste.

 

 

LÄHTÖJÄRJESTYS

Helppo C Harrasteluokan kouluohjelma 2016

1. Nella Viljakainen – Quastone ”Tauno” Oulu-Riders ry 17:45

2. Venla Leviäkangas – Carewicz z Sadyby ”Kami” Oulu-Riders ry

3. Kia Niskakangas – Elmholts Napasha ”Elmo” Oulu-Riders ry

4. Ilona Jylhä – Elbrus ”Eelis” Oulu-Riders ry

5. Monica Nuojua – Rollija ”Lilja” Oulu-Riders ry

6. Julia Heikkinen – Pehafe ”Verna” Oulu-Riders ry 18:10

7. Sari Kanniainen – El’ Roy ”Reiska” Oulu-Riders ry

8. Fanny Haapala – Estragood ”Eetu” Oulu-Riders ry

9. Sonja Kaartinen – Carewicz z Sadyby ”Kami” Oulu-Riders ry

10. Emma Kopola – Quastone ”Tauno” Oulu-Riders ry

11. Meri-Tuuli Sutinen – Lumienkeli ”Lumikki” Oulu-Riders ry 18:35

12. Jaana Honkanen – Onni-Eemeli ”Onni” Oulu-Riders ry

13. Susanna Korhonen – Hennylän Nelly ”Nelli” Oulu-Riders ry

Helppo B K.N. Special 2009

1. Jaana Honkanen – Onni-Eemeli ”Onni” Oulu-Riders ry 19:05

2. Anna Korhonen – Hennylän Nelly ”Nelli” Oulu-Riders ry

3. Iida Ylikangas – Viktooria III ”Vikke” ABC Ratsastajat

4. Hanna Lahtinen – Rowanhill Najila ”Dille” Oulu-Riders ry

5. Noora Koivupalo – Lovrita ”Lola” Oulu-Riders ry 19:33

6. Silja Keränen – Kolin Rappen ”Rappe” Oulu-Riders ry

7. Minttu Kämäräinen – Toiveen Sankari ”Sankari” Oulu-Riders ry

8. Helmi Kakko – Friso ”Risto” Oulu-Riders ry

9. Riikka Nevalainen – Sweet Cinnamon ”Cinna” Oulu-Riders ry 20:00

10. Eerika Kaappola – Antonella Mix ”Nella” Oulu-Riders ry

Helppo A:1 2009

1. Venla Limma – Lakupeikko ”Peikko” Oulun Ratsastajat ry 20:25

2. Satu Ruotsalainen – Starlight’s Milan ”Milli” Oulu-Riders ry

3. Eerika Kaappola – Antonella Mix ”Nella” Oulu-Riders ry

4. Lotta Ahmala – Last Waltz ”Lassi” Oulu-Riders ry

5. Katharina Kujala – Patriks Oulu-Riders ry 21:10

6. Satu Ruotsalainen – Starlight’s Milan ”Milli” Oulu-Riders ry