O-Ri Cup V 19.10.2019, tulokset

Luokka 1 (harjoitusluokka): Helppo C Harrasteluokan kouluohjelma 2016, avoin kaikille
Tuomari C: Marjukka Manninen
21 lähtöä, ei sijoituksia
Vilma Pousi Kotirannan Onni Oulu-Riders ry Hyl
Nella Viljakainen Quastone Oulu-Riders ry 108,0 56,842
Heta Hiltunen Mon Amour Oulu-Riders ry Hyl
Emma Konttavaara Aqua Oulu-Riders ry 115,0 60,526
Fanny Haapala Estragood Oulu-Riders ry 111,5 58,684
Siiri Lepistö Vivida Oulu-Riders ry 112,5 59,211
Ilona Jylhä Elbrus Oulu-Riders ry 123,0 64,737
Kati Liedes Kissing Queen FS Ratsastusseura Win Win ry 125,0 65,789
Monica Nuojua Ricardo Oulu-Riders ry 115,5 60,789
Jaana Honkanen Onni-Eemeli Oulu-Riders ry Hyl
Sonja Kaartinen Carewicz z Sadyby Oulu-Riders ry 113,0 59,474
Noora Koivupalo Prita Oulu-Riders ry 127,5 67,105
Silja Keränen Kolin Rappen Oulu-Riders ry 113,5 59,737
Siiri Parpala Estragood Oulu-Riders ry 107,0 56,316
Anna Korhonen Hennylän Nelly Oulu-Riders ry 116,0 61,053
Milja Sävykoski Jozik (15) Oulu-Riders ry 118,0 62,105
Tea Mölläri Easy (5) Oulu-Riders ry 128,0 67,368
Katharina Kujala Patriks (24) Oulu-Riders ry 120,0 63,158
Eerika Ehovuo Venlan Vimma Ratsastusseura Equi-Oulu ry 115,0 60,526
Emma Mäntylä Carewicz z Sadyby Oulu-Riders ry Hyl
Salla Korpela Pulun Pomo (27) Lidrid-Team ry 124,5 65,526

Luokka 2: Helppo B:0 2009, avoin kaikille
Tuomari C: Marjukka Manninen
10 lähtöä, 3 Sijoittuu.
1 Aino Pylkäs Calista (1) Ruukin Ratsastajat ry 159,5 63,800
2 Salla Korpela Pulun Pomo (27) Lidrid-Team ry 155,0 62,000
3 Karoliina Määttä Friso (12) Oulu-Riders ry 153,5 61,400
4 Ilona Holma Top Norrsken (33) Ratsastusseura Win Win ry 151,0 60,400 tsemppi
5 Helmi Kakko Friso (12) Oulu-Riders ry 148,5 59,400
6 Minttu-Maaria Karppinen Easy (5) Oulun Ratsastajat ry 146,5 58,600
6 Hanna Lahtinen Rowanhill Najila (30) Oulu-Riders ry 146,5 58,600
8 Katharina Kujala Patriks (24) Oulu-Riders ry 145,5 58,200
9 Mira Laurila Wielki Shakil ox (38) Ratsastusseura Equi-Oulu ry 144,5 57,800
10 Inga Broström Jozik (15) Oulu-Riders ry 140,5 56,200

Luokka 3: Helppo A:10 2011, avoin kaikille
Tuomari C: Marjukka Manninen
4 lähtöä, 2 Sijoittuu.
1 Aino Pylkäs Four Winds Cello (11) Ruukin Ratsastajat ry 164,0 65,600
2 Anniina Malo Vedeksas (34) Oulu-Riders ry 159,5 63,800
3 Satu Ruotsalainen Starlight’s Milan (32) Oulu-Riders ry 145,0 58,000
4 Mia Jylhä Leevi Lågland (21) Oulu-Riders ry 143,5 57,400 tsemppi