O-Ri Cup V 19.10.2019, lähtöjärjestys

Luokka 1 (harjoitusluokka): Helppo C Harrasteluokan kouluohjelma 2016, avoin kaikille
Tuomari C: Marjukka Manninen
22 lähtöä
1 Vilma Pousi Kotirannan Onni Oulu-Riders ry    17:30
2 Nella Viljakainen Quastone Oulu-Riders ry
3 Heta Hiltunen Mon Amour Oulu-Riders ry
4 Emma Konttavaara Sartors Summernights Dream Oulu-Riders ry
5 Fanny Haapala Estragood Oulu-Riders ry
6 Siiri Lepistö Vivida Oulu-Riders ry
7 Ilona Jylhä Elbrus Oulu-Riders ry                       17:57
8 Kati Liedes Kissing Queen FS Ratsastusseura Win Win ry
9 Monica Nuojua Ricardo Oulu-Riders ry
10 Kia Niskakangas Elmholts Napasha Oulu-Riders ry
11 Jaana Honkanen Onni-Eemeli Oulu-Riders ry
12 Sonja Kaartinen Carewicz z Sadyby Oulu-Riders ry
13 Noora Koivupalo Prita Oulu-Riders ry             18:24
14 Silja Keränen Kolin Rappen Oulu-Riders ry
15 Siiri Parpala Estragood Oulu-Riders ry
16 Anna Korhonen Hennylän Nelly Oulu-Riders ry
17 Milja Sävykoski Jozik (15) Oulu-Riders ry
18 Tea Mölläri Easy (5) Oulu-Riders ry
19 Katharina Kujala Patriks (24) Oulu-Riders ry  18:51
20 Eerika Ehovuo Venlan Vimma Ratsastusseura Equi-Oulu ry
21 Emma Mäntylä Carewicz z Sadyby Oulu-Riders ry
22 Salla Korpela Pulun Pomo (27) Lidrid-Team ry

Luokka 2: Helppo B:0 2009, avoin kaikille
Tuomari C: Marjukka Manninen
10 lähtöä, 3 Sijoittuu.
1 Karoliina Määttä Friso (12) Oulu-Riders ry          19:15
2 Inga Broström Jozik (15) Oulu-Riders ry
3 Minttu-Maaria Karppinen Easy (5) Oulun Ratsastajat ry
4 Katharina Kujala Patriks (24) Oulu-Riders ry
5 Salla Korpela Pulun Pomo (27) Lidrid-Team ry
6 Aino Pylkäs Calista (1) Ruukin Ratsastajat ry      19:57
7 Hanna Lahtinen Rowanhill Najila (30) Oulu-Riders ry
8 Helmi Kakko Friso (12) Oulu-Riders ry
9 Mira Laurila Wielki Shakil ox (38) Ratsastusseura Equi-Oulu ry
10 Ilona Holma Top Norrsken (33) Ratsastusseura Win Win ry

Luokka 3: Helppo A:10 2011, avoin kaikille
Tuomari C: Marjukka Manninen
5 lähtöä, 2 Sijoittuu.
1 Anniina Malo Vedeksas (34) Oulu-Riders ry        20:40
2 Mia Jylhä Leevi Lågland (21) Oulu-Riders ry
3 Lotta Ahmala Last Waltz (20) Oulu-Riders ry
4 Aino Pylkäs Four Winds Cello (11) Ruukin Ratsastajat ry
5 Satu Ruotsalainen Starlight’s Milan (32) Oulu-Riders ry