O-Ri Cup IV, 30.9.2017, lähtölistat

Luokka 1, harjoitusluokka: Helppo C, E.B. Special 2015, avoin O-Rin jäsenille ja Saaran tallin tuntiratsukoille
Tuomari C: Birgitta Taskinen
5 lähtöä, ei sijoituksia
1 Aino Pirilä Estragood (4) Oulu-Riders ry                                      08:00
2 Vilma Pousi Perillus Kentaurit 98
3 Inga Broström Lennon Oulu-Riders ry
4 Anna Korhonen Quastone Oulu-Riders ry
5 Lotta Mikkonen Friso (6) Oulu-Riders ry

Palkintojenjako luokka 1 noin 8:35

Luokka 2, harjoitusluokka: Entisten nuorten harjoituskilpailuohjelma 2017, avoin O-Rin jäsenille ja Saaran tallin tuntiratsukoille
Tuomari C: Birgitta Taskinen
2 lähtöä, ei sijoituksia
1 Lotta Ahmala Perillus Oulu-Riders ry                                            08:45
2 Soile Kortekangas Budzik Oulu-Riders ry

Palkintojenjako luokka 2 noin 9:00

Luokka 3a Helppo B:3 2009, avoin Saaran tallin tuntiratsukoille
Tuomari C: Birgitta Taskinen
4 lähtöä, 2 sijoittuu.
1 Jenna Matilainen Rowanhill Najila (7) Oulu-Riders ry                09:20
2 Mira Kesti Estragood (4) Oulu-Riders ry
3 Katja Kallio Ataraksi (1) Oulu-Riders ry
4 Karoliina Määttä Friso (6) Oulu-Riders ry

Luokka 3b Helppo B:3 2009, avoin kaikille
Tuomari C: Birgitta Taskinen
4 lähtöä, 2 Sijoittuu.
1 Enni Haverinen Sweet Cinnamon (10) Kentaurit 98 ry               09:48
2 Krista Viide Peveril Pure Perfection (8) Oulun Ratsastajat ry
3 Tuuli Mustonen Feingold (5) Abc Ratsastajat ry
4 Seena Pekkarinen Sweet Cinnamon (10) Oulu-Riders ry

Palkintojenjako luokat 3a & 3b noin 10:20

Luokka 4 Helpon luokan kouluratsastusohjelma 2017, avoin kaikille
Tuomari C: Birgitta Taskinen
5 lähtöä, 2 Sijoittuu.
1 Pia Tiainen Vedeksas (11) Oulu-Riders ry                                    10:40
2 Katharina Kujala Budzik (2) Oulu-Riders ry
3 Mia Jylhä Ataraksi (1) Oulu-Riders ry
4 Satu Ruotsalainen Starlight’s Milan (9) Oulu-Riders ry
5 Anniina Malo Vedeksas (11) Oulu-Riders ry

Palkintojenjako luokka 4 noin 11:25

Huom! Lähtöjärjestystä on päivitetty 28.9. illalla.